Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Foot2022

Випускники ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» взяли участь у Новорічному турнірі з міні-футболу

Міцнішають з роками дружні стосунки випускників Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету»!
2022nr

З Новим роком!

Kras

Привітали колег

Традиційно напередодні новорічних свят адміністрація та профспілковий комітет ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» вітає колег, які працювали в коледжі задля навчання та виховання підростаючого покоління і зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Pedr sv

Засідання педагогічної ради

23 грудня у Відокремленому структурному підрозділі «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулося заключне у семестрі засідання педагогічної ради.

Biogaz

Новий досвід

Викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відвідали з метою екскурсії провідні підприємства Вінниччини та України загалом з виробництва птиці та відновлюваних джерел енергії, а саме: товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницька птахофабрика» і Відокремлений підрозділ «Біогаз Ладижин».

Den en

З Днем енергетика!

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

У цей день представники Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відвідали ДТЕК Ладижинську ТЕС, де привітали працівників станції із професійним святом.