Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
21 exk

Цікава екскурсія

10 і 13 вересня в рамках вивчення дисципліни «Вступ до фаху» групи першого курсу відділення електрифікації та автоматизації с.г. відвідали Навчальний центр Департаменту управління персоналом ДТЕК Ладижинська ТЕС.

21 vit go

Вітаємо голову Гайсинської районної державної адміністрації Головашич Людмилу Володимирівну із першою річницею діяльності на посаді!

Шановна Людмило Володимирівно! Альма-матер вітає Вас із першою річницею діяльності на посаді!
21 yarm

Дари осені 2021

З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляють і продають найкращі свої набутки. Відокремлений структурний підрозділ "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" не лишився осторонь такого дійства, і 14 вересня 2021 року подвір’я коледжу перетворилося на великий, багатий на різноманітні смаколики ярмарок-виставку «Дари осені 2021».

21 gurt ver

Виховна робота

13 вересня 2021 року у гуртожитку №1 вихователем Надією Блажиліною було проведено виховну бесіду морально- етичного напрямку для студентів груп М-11 та М-12 щодо культури поведінки, шанобливого ставлення до працівників коледжу та один до одного. Студенти отримали поради щодо формування дружнього колективу, важливості взаємопідтримки, взаєморозуміння, недопущення цькування, а також нагадали про відповідальність за свою поведінку та вчинки.

21 studi

Навчальна електромонтажна практика

Навчальна електромонтажна практика – це «полігон» відпрацювання отриманих теоретичних знань, набуття та розширення практичних навиків для вирішення конкретних виробничих завдань.

21 hod fin

Нові спортивні здобутки

З 7 по 9 вересня в м. Чернівці відбулись змагання на кубок України з універсального бою. В складі збірної міста Ладижин на цих змаганнях взяли участь студенти нашого коледжу: Фіник Вячеслав (група М-42), який посів ІІ місце та Ходосєєвич Ольга (Б-21), яка посіла ІІІ місце у своїй ваговій категорії.