Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Lis2021

Озеленення Планети

10 квітня 2021 року до Дня довкілля відбулася екологічна акція під назвою «Озеленення Планети». Місія проєкту висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Sl2

Здоров’я в умовах пандемії

Онлайн зустріч з сімейним лікарем КП «Ладижинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світланою Григоренко.

Vz sl1

Лабораторні заняття в умовах дистанційного навчання

8 квітня у коледжі було проведено відкрите лабораторне заняття в онлайн-режимі: Дисципліна «Технічний сервіс в АПК», тема «Діагностування і технічне обслуговування електрообладнання», викладачі Слюсаренко Сергій Петрович, Паламарчук Ігор Васильович, група М-33. На заняттях були присутні майже всі студенти групи.

UVAGA

До уваги студентів, співробітників, батьків!

З метою збереження здоров'я студентів і викладачів та випередження ситуації можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та відповідно до рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Ладижин від 05.04.2021 року у зв'язку з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки дистанційне навчання продовжується до 16 квітня 2021 року.

Vz tysh

Відкрите заняття в умовах дистанційного навчання

Сьогодні у нашому коледжі було проведено відкрите заняття в онлайн-режимі за допомогою додатку Google Meet. Дисципліна «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів», тема лекції «Дугове зварювання», викладач Тишко Сергій Степанович, група М-21. Відкрите заняття відвідали 10 колег.