Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Гордість коледжу

Bond

Бондаренко Марія Віталіївна

Студентка відділення "Економічне"

За результатами 2019-2020 н.р. нагороджена відзнакою президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.


Ivanch

Іванченко Іванна Валеріївна

Студентка відділення «Електрифікація та автоматизація сільського господарства»

Нагороджена грамотою президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка за відмінні успіхи у навчанні та активну громадську позицію.


Tsaptsina

Цапціна Іванна Борисівна

Студентка відділення "Економічне"

Бронзова призерка світу з паратхеквондо, срібна призерка Європи з паратхеквондо.


Plaht

Плахтій Олександр Олександрович

Студент відділення "Інженерно-агрономічне"

За результатами 2018-2019 н.р. нагороджений відзнакою президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.


Kobzar

Кобзар Андрій Васильович

Студент відділення "Інженерно-агрономічне"

Зайняв ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Агроінженерія».


Mantak20

Мантак Ярослав

Студент відділення «Електрифікація та автоматизація сільського господарства»

Зайняв І місце у вправі ПП-3 у Всеукраїнських змаганнях з кульової стрільби пам'яті Марії Бякової.


Bon m

Бондаренко Марія Віталіївна

Студентка відділення "Економічне"

Зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі читців "Кобзар і Україна", присвячений 205 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, номінація "Читці".


nv26

Григоренко Катерина Петрівна

Студентка відділення "Економічне"

Срібна призерка світу з боротьби самбо


Підопригора Марія Сергіївна

Студентка відділення "Економічне"

Зайняла ІІІ місце у ІІІ етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області.


nv26

Гнатюк Юрій Володимирович

Студент відділення "Інженерно-агрономічне"

За результатами 2017-2018 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.


nv26

Кулібаба Анатолій Русланович

Студент відділення "Економічне"

Бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів з боротьби самбо.

Нагороджений почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за зайняте перше місце у Чемпіонаті України з самбо.

За підсумками І семестру 2017-2018 н.р. нагороджений відзнакою президента
"Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті
та активну участь у громадському житті коледжу.


nv26

Колісник Владислав Володимирович

Випускник відділення "Інженерно-агрономічне" 2017 року

Сухопутні війська 72 ОМБр

У 2017 році нагороджено Президентом України Петром Порошеко Орденом "За мужність" ІІІ ступеня.


nv26

Діденко Марина

Випускниця відділення "Економічне"

Зайняла ІІІ місце у ІІІ етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області.


nv26

Асюченко Віталій Павлович

Студент відділення "Інженерно-агрономічне"

Чемпіон України, володар кубку України з ушу, кандидат до молодіжної збірної України та переможець міжнародних турнірів.

Тренер - викладач коледжу Зашейко Вадим Володимирович.

В особистому заліку у фіналі кубку України з ушу, який проходив у м. Херсон посів ІІ місце у ваговій категорії 52 кг (вікова група 16-17 р.).


nv26

Лебєдєв Іван Ігорович

Студент відділення "Інженерно-агрономічне"

Кандидат в майстри спорту України, чемпіон України, володар кубку України, кандидат до молодіжної збірної України та переможець міжнародних турнірів.

Тренер - викладач коледжу Зашейко Вадим Володимирович.

В особистому заліку у фіналі кубку України з ушу, який проходив у м. Херсон посів перше місце у ваговій категорії 70 кг (вікова група 18+)


nv26

Ганжа Георгій Віталійович

Студент відділення "Інженерно-агрономічне"

Володар "Кубку Поділля" у штовханні ядра.


nv26

Кулібаба Микола Русланович

Студент відділення "Економічне"

Срібний призер чемпіонату світу серед кадетів з боротьби самбо.


nv26

Нарожний Олександр Вікторович

Випускник відділення «Електрифікація та автоматизація сільського господарства»

За результатами 2016-2017 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу".
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.


nv26

Рибак Антон Сергійович

Випускник 2017 року відділення "Інженерно-агрономічне"

Кандидат в майстри спорту з ушу, чемпіон України серед майстрів.

Срібний призер України серед дорослих, володар кубку України, чемпіон ХІІІ Всеукраїнської Універсіади з ушу, кандидат до національної збірної команди України



nv26

Швець Антон Юрійович

Випускник 2014 року відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства".

У 2016 році став чемпіоном світу з паратхеквондо WTF.

У 2017 році у Болгарії на VI чемпіонаті Європи підтвердив титул чемпіона, здобувши золоту нагороду.

У Португалії на Всесвітні Іграх IWAS з паратхеквондо виборов золоту медаль.

Член спортивного клубу "Сіндо" та ВГО " НІХТО КРІМ НАС".


nv26

Чорнокозинський Микола Михайлович

Випускник 2011 року, відділення "Інженерно-агрономічне"

Нагороджений прем'єр-міністром Яценюком нагрудним знаком «Захиснику України» Міністерства оборони України та у 2016 році медаллю «Захиснику України» головнокомандуючим збройних сил України Віктором Муженком .


nv26

Цапцін Євген Борисович

Випускник 2017 року відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства"

Чемпіон Європи з Ушу.

Тренер - викладач коледжу Зашейко Вадим Володимирович.





nv26

Мандрик Тетяна Володимирівна

Випускниця відділення "Економічне"

За результатами І семестру 2015-2016 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.




nv26

Шуєнкова Юлія Олександрівна

Випускниця відділення "Економічне"

За результатами І семестру 2014-2015 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.





nv26

Довгань Павло Олегович

Випускник відділення "Економічне"

Член студентського Парламенту Вінничини від ВНАУ

За результатами ІІ семестру 2013-2014 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.






nv26

Войтенко Артур Русланович

Випускник відділення "Інженерно-агрономічне"

Член студентського Парламенту Вінничини від ВНАУ

За результатами ІІ семестру 2013-2014 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.


nv26

Погорільчук Іванна Юріївна

Випускниця відділення "Економічне"

За результатами ІІ семестру 2012-2013 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.





nv26

Зубрицька Вікторія Ігорівна

Випускниця відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства"

За результатами ІІ семестру 2012-2013 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.




nv26

Колісник Ольга Миронівна

Випускниця відділення "Економічне"

За результатами ІІ семестру 2011-2012 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.





nv26

Паламарчук Тарас Ігорович

Випускник відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства"

За результатами І семестру 2011-2012 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу"
за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.