Кафедра Інженерії та електротехнічних систем в АПК

Присяжнюк Дмитро Володимирович
В.о. завідувача кафедри Інженерії та електротехнічних систем в АПК
Кандидат технічних наук
Спеціаліст вищої категорії
Працює у коледжі з 2014 року, викладає дисципліни "Технічна механіка", «Основи технічної творчості», «Комп’ютерна та інженерна графіка».
Закінчив Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Коло професійних інтересів:
розвиток технічного мислення у здобувачів освіти, інновації в методиці викладання дисципліни.

Цуркан Олег Васильович
Професор за сумісництвом
Директор коледжу
Доктор технічних наук, доцент
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Працює у коледжі з 2017 року, викладає дисципліну "Технічна механіка".
Закінчив Ладижинський радгосп-технікум на відділенні механізації сільського господарства у 1995 році та Вінницький державний аграрний університеті за спеціальністю "Механізація сільського господарства" у 2001 році.
З 2001 року продовжив навчання в аспірантурі Вінницького державного аграрного університету за спеціальністю 05.20.01 - механізація сільського господарства.
Достроково завершив роботу над кандидатською дисертацією на тему "Розробка та дослідження енергоощадного вібраційного змішувача для внесення преміксів в комбікорми".
У 2020 р. успішно захистив дисертаційну роботу на тему: «Вібромеханічна інтенсифікація сушіння насіння баштанних культур у процесі післязбиральної обробки» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук.
Коло професійних інтересів:
адміністративна робота, впровадження інтерактивних та дистанційних методів навчання.

Спірін Анатолій Володимирович
Доцент кафедри
Кандидат технічних наук
Спеціаліст
Працює у коледжі з 2021 року, викладає дисципліни "Система машина-поле", "Підйомно-транспортні машини", "Теплотехніка та гідравліка", "Гідро- та пневмопривід новітніх сільськогосподарських машин", "Основи охорони праці", "Охорона праці в галузі", "Безпека життєдіяльності"..
Закінчив Київський політехнічний інститут у 1977 році за спеціальністю "Інженерна теплофізика".
Протягом 1983-1986 років навчався в аспірантурі Науково-дослідному інституті механізації та електрифікації сільського господарства за спеціальністю Механізація сільськогосподарського виробництва.
У 1993 р. успішно захистив кандидатську дисертацію на тему "Обгрунтування технології та режимних параметрів сушіння насіннєвого вороху люцерни".
Коло професійних інтересів:
Збирання насінників трав, заготівля кормів.

Стаднік Микола Іванович
Доцент кафедри
Доктор технічних наук
Старший викладач
Спеціаліст
Працює у коледжі з 2021 року, викладає дисципліни "Основи технічної експлуатації енергообладнання та засобів керування", "Автоматизація технологічних процесів".
Закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут у 1973 році за спеціальністю "Електрифікація та автормтизація гірничих робіт", кваліфікація "гірничий інженер електрик"
У 2003 р. успішно захистив докторську дисертацію за спеціальністю "Автоматизація технологічних процесів".
Коло професійних інтересів:
Впровадження інноваційних методів навчання у навчальний процес.

Горбатюк Руслан Миколайовичч
Старший викладач
Кандидат технічних наук
Спеціаліст
Працює у коледжі з 2021 року, викладає дисципліни "Технічний сервіс в АПК", "Ремонт машин та обладнання".
Закінчив Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю "Механізація сільського господарства" у 1998 році.
Навчався у магістратурі та аспірантурі Вінницького національного аграрного університету за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.
У 2021 р. успішно захистив дисертаційну роботу на тему: «Обґрунтування конструкційно-технологічних параметрів вібромашини для поверхневого відновлення робочих органів ґрунтообробних агрегатів» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Коло професійних інтересів:
впровадження дистанційних та інтерактивних методів навчання, використання інноваційних технологій у викладанні дисциплін "Технічний сервіс в АПК", "Ремонт машин та обладнання".

Величко Тамара Григорівна
Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін
Спеціаліст вищої категорії
Викладач-методист
Відмінник освіти України, 2007 рік
Працює у коледжі з 1995 р., викладає дисципліни "Основи електроніки і мікросхемотехніки", "Основи автоматики", "Технічні засоби зв'язку і основи диспетчерського керування", "Електронне обладнання сільськогосподарських машин".
Закінчила Вінницький політехнічний інститут у 1991 р., факультет автоматики і електромеханіки; кваліфікація: інженер-електрик
педагогічний факультет Національного університету у 1995 р.;
2004 р. - аспірантура Національного аграрного університету за спеціальністю професійне навчання (викладання спеціальних дисциплін),кваліфікація: інженер-педагог
Коло професійних інтересів:
науково-пошукова робота в галузі електроніки і автоматики, педагогіки та методики викладання, позааудиторна робота з студентами.

Стаднійчук Ірина Петрівна
Кандидат педагогічних наук
Спеціаліст вищої категорії
Викладач-методист
Працює у коледжі з 1997 року, викладає дисципліни "Електротехнологія", "Загальна електротехніка з основами автоматики", "Електрообладнання та засоби автоматизації сільськогосподарської техніки".
Закінчила Вінницький національний технічний університет у 2004 р. за спеціальністю "Електричні системи та мережі", інженер-електрик;
факультет педагогіки Київського національного університету біоресурсів і природокористування у 2010 р. за спеціальністю "Професійне навчання".
Коло професійних інтересів:
дослідження професійної компетентності студентів при вивченні дисципліни "Загальна електротехніка з основами автоматики".

Кучерук Анатолій Петрович
Спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліни "Електропостачання", "Монтаж електрообладнання".
Закінчив у 2006 році магістратуру Дніпродзержинського державного технічного університету за спеціальністю "Аппаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення".
Закінчив у 2019 році магістратуру Вінницького національного аграрного університету за спеціальністю "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".
Коло професійних інтересів:
інтерактивні та інноваційні методи викладання дисциплін