Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
8 ber 20r

Зі святом вас, любі жінки!

Щороку 8 березня увесь світ відзначає Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку. Неможливо уявити життя на планеті без жінок: чарівних, лагідних, щирих, берегинь родинного вогнища, мудрих наставниць, просвітниць душевного спокою, доброти та злагоди.

04 березня у актовій залі Ладижинського коледжу Вінницького НАУ відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Привітав усіх директор коледжу Олег Цуркан, який передав вітання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка та ректора університету Віктора Мазура і побажав присутнім на святі жінкам вічної краси, ніжності і величезної любові.

На святі були присутні почесні гості:Людмила Головашич – депутат Вінницької обласної ради, випускниця Ладижинського коледжу ВНАУ, яка привітала усіх зі святом весни, краси і любові; Олександр Олійник – заступник міського голови м. Ладижин, який в честь чудового весняного свята вручив працівникам коледжу Почесні грамоти від імені міського голови Валерія Івановича Коломєйцева; Олена Коваль – начальник управління державної казначейської служби України у м. Ладижин.

На святі лунали пісні, які виконували тріо «Сузір’я», а також студенти та працівники коледжу. Піднімали настрій запальні танці хореографічного ансамблю «Еталон».

Родзинкою свята став виступ переможців всеукраїнських та міжнародних змагань, вихованців школи спортивного танцю «Грація» із м. Вінниці Сакала Дениса, Дубініної Крістіни, Полєводи Марка і Глазко Владислави, які неабияк вразили присутніх гостей запальними «Ча-ча-ча», «Самбою», «Румбою», «Пасадоблем» і «Джайвом».

Веселі пісні, запальні танці, щирі посмішки та гучні оплески зробили свято незабутнім.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}