Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Наші випускники

nov new

Цуркан Олег Васильович

Директор Ладижинського коледжу ВНАУ

Кандидат технічних наук, доцент

Працює у коледжі з 2017 року.

Закінчив Ладижинський радгосп-технікум на відділенні механізації сільського господарства у 1995 році та Вінницький державний аграрний університеті за спеціальністю "Механізація сільського господарства" у 2001 році.

З 2001 року продовжив навчання в аспірантурі Вінницького державного аграрного університету за спеціальністю 05.20.01 - механізація сільського господарства. Достроково завершив роботу над кандидатською дисертацією на тему "Розробка та дослідження енергоощадного вібраційного змішувача для внесення преміксів в комбікорми"


nov new

Савченко Лілія Анатоліївна

Кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортних технологій та засобів у АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Закінчила Ладижинський аграрний технікум у 1998 р. за спеціальністю Механізація сільського господарства та Львівський державний аграрний університет у 2001 р.

З 2002 року - аспірантка кафедри експлуатації та технічного сервісу Львівського державного аграрного університету. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію «Розробка системи стабілізації руху машинно-тракторного агрегату з боковою навіскою жниварки» за спеціальністю 05.05.11 - Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва. У 2014 р. - присвоєно вчене звання доцента кафедри транспортних технологій та засобів у АПК НУБіП України.

Автор та співавтор 75 наукових та навчально-методичних праць, серед них 4 монографії за останні 5 років.

Член Експертної Ради комітету автомобільного транспорту при Міністерстві інфраструктури України.


nov new

Комар Вячеслав Олександрович

Доктор технічних наук, доцент кафедри електричних станцій і систем Вінницького національного технічного університету.

Державні нагороди – лауреат премії Президента України для молодих вчених 2011 року (Указ президента України № 1111/2011)

Наукові інтереси – математичне моделювання нормальних режимів електроенергетичних систем та якості їх функціонування в умовах розбудови розосередженого генерування; розв’язання задач оптимального керування режимами електроенергетичних систем.

У 2004 році своєчасно захистив дисертаційну роботу на тему: "Критеріальне моделювання якості функціонування регулюючих пристроїв в задачах оптимального керування"

З 2010 року працює над докторською дисертацією на тему: "Оцінка якості функціонування динамічних систем методами і засобами критеріального моделювання " (тему затверджено на засіданні Ученої ради ВНТУ, протокол №3 від 25.11.2010 р.)

У 2014 році обраний головою Профспілкового комітету Вінницького національного технічного університету.


nov new

Нарожна Мар'яна Олександрівна

Помічник народного депутата Кучера М.І.


nov new

Деркач Віталій Вікторович

Начальник Ладижинського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, майор поліції.


Mysko3

Мисько Анатолій Миколайович

Інженер з режимів оперативної деспетчерської служби Вінницької птахофабрики, Філії Птахокомплекс.


nov new

Стаднійчук Ірина Петрівна

Кандидат педагогічних наук,викладач вищої категорії.

Працює у коледжі з 1997 року, викладає дисципліни "Електротехнологія", "Загальна електротехніка з основами автоматики", "Електрообладнання та засоби автоматизації сільськогосподарської техніки".

Закінчила Вінницький національний технічний університет у 2004 р. за спеціальністю "Електричні системи та мережі", інженер-електрик;

факультет педагогіки Київського національного університету біоресурсів і природокористування у 2010 р. за спеціальністю "Професійне навчання".

У 2017 р. закінчила Житомирський державний університет за спеціальністю 13.00.04."Теорія і методика професійної освіти."


nov new

Коломієць Олександр Станіславович

Директор КП "Ладижинський ККП«, депутат Ладижинської міської Ради


Golov

Головашич Людмила Володимирівна

Випускниця Радгосп-технікуму 1994 р. відділення Електрифікації і автоматизації с.г.

Депутат Вінницької обласної ради.