Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства"

Електрифікація всієї країни стала мрією уряду з перших днів існування нашої держави. Змінювалися політичні сили, відбувалися докорінні зміни соціального устрою, а електрифікація завжди залишалася актуальною. Виникла потреба збільшити підготовку кадрів у цій галузі.

У 1978 році у кабінеті начальника Главка було підписано документацію про початку будівництва і фінансування корпусу №1. У цей час вперше відбулася розмова про переведення відділення «Електрифікації і автоматизації сільського господарства» з м.Брацлава в м. Ладижин, але плани не здійснилися.

Лише 1989 року в Ладижинському технікумі сільського господарства відбувся перший набір студентів на відділення «Електрифікації і автоматизації сільського господарства». Почалася інтенсивна робота над створенням матеріально-технічної бази навчального корпусу №2. Першими цю діяльність розпочали викладачі Богачук Микола Іванович, Сергієнко Іван Олексійович, Пшеничний Віталій Андрійович, Недипіч Михайло Степанович, Хільчук Анатолій Петрович, Фуркало Григорій Дмитрович, Гашинський Григорій Михайлович, Колеснік Афанасій Васильович; лаборанти Лазарев Іван Васильович, Дудник Володимир Петрович, Скоробагатько Михайло Іванович. Під керівництвом першого завідувача відділення Мельника Анатолія Дмитровича сформувався дружній колектив однодумців. Мудрість, взаєморозуміння й підтримка завуча, Красоти Василя Івановича, сприяли зміцненню матеріально-технічної бази, постійній модернізації й удосконаленню методів викладання.

Перший випуск заочного відділення (грудень 1992 р.), денного відділення (червень 1993 р.) показав високу професійну підготовку випускників. Вони як фахівці гідно зарекомендували себе у господарствах та підприємствах Вінниччини та за її межами.

Наступні завідувачі відділення Обідник В.В. (2007-2008 рр.), Мисько А.М. (2008-2011 рр.), Підлубний А.В. ( 2011-2013 рр.), Обідник В.В. (з 2013-2018рр.),  Пелешок С.В. (з 2018р.) продовжили найкращі традиції своїх попередників. У 2011 році команда студентів «Енерджайзер» зайняла II місце у регіональному етапі конкурсу "Кращий за професією" і була нагороджена Дипломом Дирекції ВП НУБіП України, а за III місце в огляді- конкурсі "Кращий за професією" серед студентів аграрних ВНЗ I-II рівнів акредитації за спеціальностю 5.10010102 "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК" - Дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України ВСП НМЦ Аграрної освіти "Навчально-методичний центр".

На відділенні електрифікації працюють декілька поколінь викладачів: Фуркало Г.Д., Недипіч М.С., Обідник В.В., Нагачевська С.М. Сьогодні багато викладачів відділення мають свої досягнення: 1 кандидат наук, 4 викладачів - методистів, 5 викладачів вищої категорії.

Сьогодні більше 60 студентів-заочників і близко 200 студентів стаціонарного відділення навчаються у навчальному корпусі №2, №4, використовуючи 14 обладнаних на сучасному рівні аудиторій і лабораторій. Навчальна база поповнюється щорічно. У наявності об'ємна бібліотека, методичні посібники розроблені викладачами, багато устаткування, стендів і наочного матеріалу для практичних занять.

Сьогодні коледж готує фахівців денної і заочної форми навчання за спеціальністю "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". Додатково випускники отримують робітничу професію "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" та водійські права категорії "В" і можливість проходження практики за кордоном. Наш навчальний заклад гостинно відкриває двері для тих, хто бажає здобути престижну й необхідну в наші дні професію техніка-електрика.