Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Програми вступних випробувань

pdf128Програма вступних випробувань з української мови для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з математики для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з української мови та літератури для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з математики для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з історії України для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з географії для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з фізики для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з біології для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 208 Агроінженерія.

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки молодших спеціалістів на вступ для отримання вищої освіти ступеня молодшого бакалавра за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки молодших спеціалістів на вступ для отримання вищої освіти ступеня молодшого бакалавра за спеціальністю 208 Агроінженерія.

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.

pdf128Програма вступного випробування з дисципліни "Інформатика" підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

pdf128Програма вступного випробування з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 201 Агрономія.