Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Програми вступних випробувань

pdf128Програма вступних випробувань з української мови для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з української мови для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з математики для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з математики для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з історії України для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з історії України для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з географії для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з фізики для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з біології для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

pdf128Програма вступних випробувань з інформатики для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 076"Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування".

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

pdf128Програма вступних випробувань з фахових дисциплін підготовки кваліфікованих робітників на вступ для отримання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 208 "Агроінженерія".