Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Профспілка працівників та студентів

Sen prof

Сенченко Юрій Анатолійович

голова Первинної профспілкової організації Ладижинського коледжу ВНАУ

Керівні органи Первинної профспілкової організації

nv26

Бондаренко Галина Іванівна

Скарбник

nv26

Тихонова Тетяна Іванівна

Заступник голови ППО

nv26

Гирик Віта Павлівна

Юрист

nv26

Сєріков Андрій Вікторович

Голова комітету з охорони праці

nv26

Стецюк Андрій Петрович

Голова культмасової комісії

nv26

Ліщинська Вікторія Вікторівна

Голова комітету житлово-побутової комісії

nv26

Кучерук Анатолій Петрович

Голова комітету з трудових спорів

Vkprofk at

Атанасова Ольга Володимирівна

Голова по роботі зі студентами

Представники студентського профкому

nv26

Вдовиченко Юрій

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

nv26

Груша Олександр

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

nv26

Моцак Олександр

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

nv26

Тацій Олександр

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

nv26

Малованець Павло

Студент відділення "Механізації с.г."

nv26

Заремба Олександр

Студент відділення "Механізації с.г."

nv26

Гладченко Іван

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

nv26

Олійник Дмитро

Студент відділення "Механізації с.г."

nv26

Кондратюк Олександр

Студент відділення "Механізації с.г."

nv26

Мельник Сергій

Студент відділення "Механізації с.г."

nv26

Безбах Михайло

Студент відділення "Механізації с.г."

nv26

Козаренко Тетяна

Студентка "Економічного відділення"

nv26

Стрій Анастасія

Студентка "Економічного відділення"

Rozlu

Розлуцький Олександр

Студент відділення "Механізації с.г."

Mazu

Мазуренко Павло

Студент відділення "Механізації с.г."

Kise

Кісільов Григорій

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

Kovaly

Ковальчук Анна

Студентка економічного відділення

Ivan

Іванченко Іванна

Студентка відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

Grygo

Григоренко Катерина

Студентка економічного відділення

Gem

Гембарук Антон

Студент відділення "Механізації с.г."

Burl

Бурлака Іван

Студент відділення "Механізації с.г."

Gong

Гончар Назар

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

Malka

Малка Олексій

Студент відділення "Електрифікації та автоматизації с.г."

Tysch

Тищенко Лілія

Студентка економічного відділення