Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Zoom2

Засідання педагогічної ради

У зв’язку зі Всеукраїнським карантином в черговий раз педагогічна рада у Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулася дистанційно на платформі «Zoom».

2020vlad

Президентський стипендіат у Ладижинському коледжі Вінницького НАУ

Лише 7% студентів України мають можливість отримувати президентську стипендію, і одним із них є студент Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету Кирилюк Владислав.

Online

Вчимося працювати по-новому

Он-лайн тренінг проводиться з метою оволодіння он-лайн інструментами працівниками та поширення методів і форм дистанційної роботи в позааудиторному освітньому процесі. Такого роду тренінг було проведено для педагогічних працівників 29 квітня 2020 року в Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету. Тема тренінгу: «Використання платформи OnlineTestPad для проведення он-лайн тестування в режимі дистанційного навчання».

Pedrada201

Засідання педагогічної ради

29 квітня в Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулася чергова педагогічна рада. Враховуючи сьогоднішні реалії та ситуацію яка склалася в країні засідання ради було проведено в режимі он-лайн, користуючись додатком Skype.