Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Vipu1

Хай вам щастить, випускники!!!

26 червня 2019 року у Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулися урочистості, присвячені черговому випуску молодих фахівців денного та заочного відділень зі спеціальностей «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Zahp 1

Останній екзамен здано!

Для проведення державної атестації студентів денного відділення з червня 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ зі слухання захисту дипломних проектів було створено державні кваліфікаційні комісії зі спеціальностей: «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Zah1

Захист дипломних проектів

Захист дипломних проектів – це логічне завершення навчання у коледжі, яке є заключним етапом підготовки фахівця. Працюючи над ним, студенти реалізують отримані на попередніх етапах навчання наукові та практичні засоби професійної діяльності та освоюють технології проведення самостійного повномасштабного наукового дослідження.