Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Nagor 21

Всеукраїнський конкурс кращих веб-сайтів

Друзі, гарна новина! За результатами незалежного онлайн-голосування сайт нашого коледжу переміг у номінації "Глядацькі симпатії" у всеукраїнському конкурсі кращих веб-сайтів серед 652 закладів фахової передвищої освіти"EDUCATION WEBSITE 2020"! Конкурс організовано НМЦ вищої та фахової передвищої освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України! Дякуємо за справедливу оцінку та потужну підтримку нашого сайту! Це надихає нас працювати для вас і ставати кращими!

21 chrn 1

Той квітень не забудеться ніколи

Від аварії на Чорнобильській атомній станції пройшло 35 років, саме тому у ВСП "Ладижинський фаховий коледж ВНАУ" працівниками бібліотеки сьогодні було проведено виховну годину для студентів першого курсу спеціальності 201 Агрономія на тему: "Той квітень не забудеться ніколи".

21 opr1

Майстер-клас на сучасній техніці

2020-2021 навчальний рік оголошено роком майстер-класів у ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ». Всі студенти інженерно-агрономічного відділення під час навчання мають змогу за бажанням отримати робітничу професію «тракторист-машиніст сільського господарства» категорії Н, до якої входять інші самохідні машини, які підлягають реєстрації в державній інспекції сільського господарства, ця категорія включає і обприскувачі, з якими сьогодні знайомилися майбутні механіки. Справжньою родзинкою серед запланованих заходів став тренінг на тему: «Аспекти експлуатації самохідної техніки Case IH та систем точного землеробства Trimble, RAVEN».

21 toloka 2

На толоку – із завзяттям!

22 квітня відзначається Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі), саме тому у цей день колектив Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ» з метою благоустрою території як самого навчального закладу, так і прилеглих територій.