Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Pr kom 21

Приймальна комісія розпочала свою роботу!

Приймальна комісія Відокремленого структурного підрозділу "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" радо зустріла перших абітурієнтів. Стань частиною нашої дружньої родини, ми чекаємо саме на тебе!
Pedr zak

Правильне завершення освітнього процесу – запорука успішного старту нового навчального року

30 червня у ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулося заключне у 2020-2021 н.р. засідання педагогічної ради.

21 vyp 1

У добру путь, випускники 2021!

27 червня 2021 року у ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулися урочистості, присвячені черговому випуску молодих фахівців денного та заочного відділень зі спеціальностей «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Teatr21

Цікаво проведений час

25 червня працівники ВСП "Ладижинський фаховий коледж ВНАУ" приємно провели час у театрі імені Садовського у м. Вінниці. Запал і професіоналізм акторів вистави "За двома зайцями" нікого не залишили байдужими. Дякуємо підтримці профспілкового комітету Вінницького національного аграрного університету та голові Олені Солоній!

John deere 11

Цікавий семінар для викладачів

24 червня викладачі ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університу» Сергій Слюсаренко, Андрій Сєріков та Євгеній Довбуш відвідали ТОВ «РДО Україна» у м. Вінниця, яке являється офіційним дилером фірми сільськогосподарської техніки John Deere в Україні з метою участі у семінарі.