Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
La st

Соціо-емоційна підтримка підлітків в Україні

6 травня 2022 року Тетяною Бовсуновською, тренеркою Національної тренерської мережі ГО «Ла-Страда Україна» були проведені фасилітовані кола у рамках проєкту «Соціо-емоційна підтримка підлітків в Україні». Дані заходи проводились на базі Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету».

Pedr 4 22

Засідання педагогічної ради

5 травня 2022 року у Відокремленому структурному підрозділі «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулося чергове засідання педагогічної ради у дистанційному режимі. Відкрив засідання директор коледжу Олег Цуркан, який розпочав захід з хвилини мовчання в пам'ять випускників коледжу Миколи Вакуленка і Олександра Вернигори, які віддали життя, стоячи на захисті нашої держави.

Bpd1

Правові засади життя студентів в умовах воєнного стану

В цей нелегкий час молодь потребує роз’яснень щодо того, що таке воєнний стан, які основні моменти повинні знати студенти для того, щоб не потрапити в непередбачувану ситуацію. 19 квітня 2022 року фахівцями центру безоплатної правової допомоги населенню було проведено бесіду під час виховної години зі студентами групи Е-12 на тему: «Правові засади життя студентів в умовах воєнного стану». Головний юрист сектору "Ладижинське бюро правової допомоги" Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Дерещук розповів про основні зміни, які відбулись через запровадження воєнного стану, про комендантську годину, особливості перетину кордону неповнолітніми. Було наголошено на необхідності в цей час дотримуватись умов життя під час воєнного стану.

Pos22

Паляниця буде! Посівна іде!

Днями на полях учбового господарства ВСП "Ладижинський фаховий коледж ВНАУ" за підтримки керівництва Вінницького національного аграрного університету почалася робота з передпосівного обробітку землі, який спрямований на забезпечення рослин сприятливими умовами для росту і розвитку, знищення бур'янів і захисту ґрунтів від ерозії та збереження і підвищення родючості ґрунту.

Zo11

Робочий візит

6 квітня 2022 року з робочим візитом до Відокремленого структурного підрозділу "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" завітала проректор з виховної роботи та діяльності відокремлених структурних підрозділів університету Любов Спірідонова.

Zoom1

Підтримка університету

30 березня на платформі «Zoom» відбулася конференція з керівництвом Вінницького національного аграрного університету за участі колективів коледжів.