Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Vnau21r

З Новим 2021 роком!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збуваються найзаповітніші мрії і у всіх справах супроводжує удача! Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваші домівки.

20nr2

Засідання педагогічної ради

Завершується 2020 рік. Як він минув, які приніс здобутки… Про все цe згадав директор ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» Олег Цуркан на святковому засіданні педагогічної ради, яка відбулася 29 грудня.

20 pen1

Приємні зустрічі

Традиційно напередодні новорічних свят адміністрація та профспілковий комітет ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» вітає колег, які працювали в коледжі задля навчання та виховання підростаючого покоління і зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

S 20 ny2 min

Веселих свят!

Колектив ВСП "Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ" щиро вітає з наступаючими новорічними святами! Міцного здоров'я, миру та благополуччя, процвітання та стабільності, творчого натхнення та успіхів в усіх починаннях. Нехай прекрасні зимові свята принесуть щастя, добро та вдачу! Веселих свят!

2020mik

Зі святом!

2 nl

Розвиваємо цифрову грамотність працівників коледжу!

Реалії викладання в умовах світової пандемії стали екстреним стимулом до удосконалення цифрових компетентностей педагогів в усьому світі. Саме тому, згідно наказу директора коледжу від 03.11.2020р. №148-к, щоп’ятниці, у другій половині дня, викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» працюють над розвитком власних цифрових навичок під керівництвом методичної служби. На підставі Постанови Кабінету міністрів України «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. №800 та програм тренінгів вони отримують сертифікати за виконані завдання, які визнаються як підвищення кваліфікації обсягом 3 години (0,1 кредиту ЄКТС).