Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Covid19

До уваги студентів, абітурієнтів, співробітників, батьків!

У зв'язку із рішенням Кабінету Міністрів України про запровадження надзвичайної ситуації в країні, карантин продовжується в усіх закладах освіти до 24 квітня 2020 року.

Просимо дотримуватися правил карантину. Бережіть себе і своїх близьких!

Слідкуйте за повідомленнями на сайті (https://lad.vnau.com.ua/) та офіційних сторінках коледжу у Facebook (https://www.facebook.com/groups/1980614608852651) та Instagram (@lkvnau).

6786

До уваги абітурієнтів, студентів, батьків!

У зв’язку із запровадженням карантину та офіційним обмеженням на проведення масових заходів в Україні навчання, День відкритих дверей, батьківські збори та проведення підготовчих курсів у Ладижинському коледжі Вінницького НАУ переносяться.

Слідкуйте за повідомленнями на сайті (https://lad.vnau.com.ua/) та офіційних сторінках коледжу у Facebook (https://www.facebook.com/groups/1980614608852651) та Instagram (@lkvnau).

Zhinku1

Відкрита виховна година «Видатні жінки України»

Саме жінці була присвячена відкрита виховна година, яка відбулась 10 березня у Ладижинському коледжі Вінницького НАУ. Підготували її викладачі Баланчук Тетяна Олександрівна та Середа Валерія Олександрівна за допомогою студенток груп І21 та Б21: Шульги Марини, Григоренко Катерини, Кудинської Аліни, Комишньої Аліни, Чорнобай Ірини, Рибачок Віти, Бондаренко Марії.

Teatr20

Цікаво проведений час разом

Напередодні чарівного свята весни, жіночого дня – 8 Березня, керівництво Вінницького національного аграрного університету спільно із профспілковим комітетом працівників університету презентували гарний подарунок жінкам Ладижинського коледжу ВНАУ – можливість відвідати легку французьку комедію «BON APPETIT, АБО ГАРНІР ПО-ФРАНЦУЗЬКИ», яка відбулася у Вінницькому академічний музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського.

Vih 126

Людина починається з добра

5 березня 2020 року в Ладижинському коледжі Вінницького НАУ в групі М31 було проведено виховну годину на тему «Людина починається з добра». Виховна година мала на меті допомогти студентам зрозуміти , що означає бути добрим та творити добро, розвивати бажання творити добро, формувати риси людяності, милосердя, співчуття, здатності допомогти тим, хто потребує уваги та допомоги, вчити студентів жити за «золотими правилами» моралі.