Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Andriya1

Доленосна ніч на Андрія

12 грудня 2019 року вихователем гуртожитку №2 Ладижинського коледжу Вінницького НАУ Данчишиною В.М. була проведена година спілкування на тему: «Доленосна ніч на Андрія».

Mak  1

Збери макулатуру - збережи дерево

13 грудня в Ладижинському коледжі Вінницького НАУ традиційно було ініційовано збір макулатури. Кінець кожного семестру студенти і викладачі роблять «ревізію» у своїх паперах. Адже всі ми повинні пам’ятати, що для вироблення паперової продукції потрібно знищувати лісові насадження.

Bib2

Правова свідомість і правова культура молоді

В рамках Всеукраїнського тижня права у бібліотеці Ладижинського коледжу ВНАУ увазі читачів була представлена книжково-ілюстративна виставка: “Правова свідомість і правова культура молоді”.

Tesss1

Екскурсія до навчального центру ДТЕК Ладижинської ТЕС

4 та 11 грудня 2019 року студенти третього курсу груп Е-31 та Е-32 Ладижинського коледжу ВНАУ під керівництвом викладача Світлани Нагачевської, відвідали навчальний центр ДТЕК Ладижинської ТЕС з метою продовження вивчення засобів автоматики, які застосовуються на блоках керування генераторів. Студенти відділення «Електрифікації і автоматизації с.г.» мали можливість ознайомитись з однією із сторін професії техніка-електрика. Також для студентів було проведено заняття з охорони праці на робочому місці.

Pra1%60

Насильство - це проблема сьогодення

В рамках проведення Всеукраїнського «Тижня права» до стін коледжу було запрошено представників Ладижинського бюро безоплатної правової допомоги: головного спеціаліста Олександра Дерещука, старшого інспектора з питань пробації міста Ладижин, капітана Нездужнього Євгена та параюриста, який співпрацює з Ладижинським бюро безоплатної правової допомоги, Верещагіна Федора.

19voni5

Вони навчаються разом з нами і живуть серед нас

5 грудня 2019 р. в актовій залі Ладижинського коледжу ВНАУ для студентів 1-2 курсів була проведена виховна година на тему: «Вони навчаються разом з нами і живуть серед нас», яка мала спортивну тематику і на яку були запрошені студенти коледжу, які є чемпіонами області, України, Європи і світу. Так, як і протягом всієї спортивної діяльності, так і під час заходу, спортсменів супроводжували їх наставники-тренери.