Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Prava2019a

Студенти коледжу отримали посвідчення водія

Традиційно в коледжі відбувається щорічне складання іспиту для одержання робітничої професії водія транспортних засобів категорії «В» легкового автомобіля та категорії «С» вантажного автомобіля.

19vol1

Волейбольний турнір

21 грудня 2019 року у спортивній залі Ладижинського коледжу ВНАУ був проведений волейбольний турнір, в якому взяли участь збірні команди дівчат м. Ладижин та м. Гайсин, а також команда дівчат нашого навчального закладу.

Z k 1

Захист курсових проектів

З 9 по 16 грудня в Ладижинському коледжі ВНАУ відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» у студентів денної форми навчання відділення Механізації сільського господарства, спеціальності 208 «Агроінженерія».

Bezk1

Команда «Енерджайзер» в дії

В квітні 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ була створена ініціативна група викладачів для участі в Конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками». Наш проект ми назвали «Безпечний коледж», який передбачав встановлення відеоспостереження на території коледжу. Доцільність даного проекту дасть змогу оперативно контролювати територію, швидко реагувати, у разі потреби, на надзвичайні події, дисциплінувати студентів та мешканців міста.

Andriya1

Доленосна ніч на Андрія

12 грудня 2019 року вихователем гуртожитку №2 Ладижинського коледжу Вінницького НАУ Данчишиною В.М. була проведена година спілкування на тему: «Доленосна ніч на Андрія».