Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
W100

Василь Данилюк

Продовжуємо спілкуватися з активними та енергійними студентами коледжу. Сьогодні розмова з Василем Данилюком - 16-річним амбітним юнаком, студентом 2 курсу, спеціальність «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка».

W99

ВНАУ HSWT

Міжнародний обмін триває !

Сьогодні працюємо з колегами аграрних навчальних закладів Німеччини, які діляться досвідом організації освітнього процесу та практичної діяльності. Порівнюємо, виокремлюємо актуальне та важливе для імплементації в українських вишах.

W79

Знайомство з коледжем

Вперше у Ладижинському фаховому коледжі ВНАУ проведено "Перший фаховий конкурс професійної майстерності" серед здобувачів освіти університету, коледжу і працівників сервісного обслуговування провідних підприємств Вінницької області. До участі в конкурсі запросили і учнів місцевих шкіл Ладижинської територіальної громади. Були розроблені правила для учнів та програма з правил дорожнього руху та керування велосипедом. Організатором конкурсу серед учнів став викладач коледжу Віктор БЕЗСМЕРТНИЙ.

W98

У продовження до першого мегаактивного дня

Учасники міжнародного проєкту мали можливість відвідати сільськогосподарський навчальний центр Тріздорф, кампус університету та оглянути територію навчального закладу під час екскурсії.

W97

VNAU Міжнародна академічна мобільність HWTS

2 день делегації Вінницького Національного Аграрного Університету в Університеті прикладних наук Ванштефан-Тріздорф (Німеччина), пройшов не менш активно.

W96

90-та річниця Голодомору в Україні

25 листопада 2023 року – 90-та річниця Голодомору в Україні, це найтрагічніша сторінка нашого українського народу, що забрала життя мільйонів українців.