Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Atest

Атестація педагогічних та науково-педагогічних працівників

У 2023-2024 навчальному році черговій атестації підлягало 19 педагогічних та науково-педагогічних працівників Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
Mech

Проведення обласного конкурсу «Кращий за професією (транспортні дисципліни)»

26 квітня 2024 року здобувачі освіти Ладижинського фахового коледжу ВНАУ під керівництвом викладачів Ігоря ПАЛАМАРЧУКА та Сергія СЛЮСАРЕНКА взяли участь в обласному конкурсі «Кращий за професією (Транспортні дисципліни)» та зайняли ІІІ місце.
Toloka

На толоку – із завзяттям!

15 квітня колектив Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету з метою благоустрою території як самого навчального закладу, так і прилеглих територій вийшов на традиційну щорічну толоку.
Football

Змагання з міні-футболу

Футбольна команда Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету продовжує дивувати своїм завзяттям та перемогами!
Yarmarka

Великодній ярмарок

У Ладижинському фаховому коледжі ВНАУ 7 травня відбувся благодійний захід під назвою "Великодній ярмарок", ініційований з метою підтримки Збройних Сил України та наших військових, які неустанно борються за незалежність та безпеку країни від зовнішнього агресора.