![W13](/storage/neww/w13.jpg)
Відкритий турнір Вінницької області з гирьового спорту
12 серпня 2023 р. в м. Вінниці пройшов Відкритий турнір Вінницької області з гирьового спорту «Time 15» імені майстра спорту Юрія Курячого (поштовх довгим циклом одної гирі з довільною зміною рук) серед жінок. У абсолютній ваговій категорії з результатом 192 підйомів зайняла І місце керівник фізичного виховання Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ – Людмила Шурубей.
Відкритий турнір Вінницької області з гирьового спорту став захоплюючим заходом для всіх учасників і глядачів. Велика кількість талановитих спортсменів, які взяли участь на цих змаганнях, є свідченням того, що гирьовий спорт має великий потенціал у Вінницькій області та зможе подарувати багато перемог та здобутків у майбутньому. Серед талановитих також був присутній студент нашого коледжу - Максим Маїк, спеціальність "Агроінженерія", боровся серед чоловіків в ваговій категорії 78 кг.
Вітаємо з перемогою в змаганнях, і від душі бажаємо: завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги, обганяючи всіх суперників у боротьбі за успіх.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}