![W32](/storage/neww/w32.jpg)
Наш випускник - срібний призер Чемпіонату України зі стрільби кульової!
Наш випускник - срібний призер Чемпіонату України зі стрільби кульової!
З 6 по 14 вересня у місті Вінниці проходив Відкритий Чемпіонат України з олімпійських вправ ім. заслуженого тренера України А.П. Кукси зі стрільби кульової.
12 вересня 2023 року, випускник Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ, а зараз здобувач ступеня магістра зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Вінницького національного аграрного університету - Ярослав Мантак, у змаганнях з пневматичним пістолетом (ПП-3) серед чоловіків, виборов срібну медаль.
Це найвищий результат в цьому виді спорту за всю спортивну історію Ладижина! Вітаємо спортсмена та тренера, викладача коледжу - Юрія Сенченка, з заслуженою перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}