![W5](/storage/neww/w5.jpg)
Студенти коледжу привезли перемогу з чемпіонату України з веслування
З 30 червня по 02 липня в місті Київ проходив Чемпіонат України з академічного веслування серед юніорів. Дуже приємно, що на п’єдестал пошани піднялись студенти Ладижинського фахового коледжу ВНАУ Мельник Богдан Е-32, Томащук Даниїл Е-22 та Кожушок Костянтин АІ-23, які виступали в одному екіпажі і у класах човнів Четвірка без стернового вибороли призове ІІІ місце.
Веслування - це красивий вид спорту. У ньому треба багато працювати і треба йти до мети до кінця. Нам вдалося поспілкуватися з одним із спортсменів, який є студентом третього курсу відділення «Електрифікація та автоматизація сільського господарства» Богданом Мельником батьки якого, до речі, також навчалися в нашому коледжі. Як розповідає Богдан, він займається академічним веслуванням вже 5 років і те що йому цьогоріч вдалося потрапити до трійки найкращих вважає потужною перемогою. До Києва з’їхалися спортсмени з різних регіонів України. Протягом 3-х днів перегони проводились на річці Дніпро. Дистанція, яку треба було подолати, складала два кілометри. Суперники були дійсно сильні. Тож тим приємніше була перемога.
В планах у юнака подальші заняття спортом та досягнення чергових спортивних висот.
Вітаємо наших спортсменів з перемогою і бажаємо подальших успіхів у навчанні і спорті.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}