![W74](/storage/neww/w74.jpg)
World Unifight Championship
26-31 жовтня 2023 р. у Грузії, м. Тбілісі проходив World Unifight Championship (Чемпіонат світу з універсального бою) де приймали участь: керівник фізичного виховання коледжу– Людмила Шурубей, категорія жінки, вага 78 кг, розділ - light (боротьба самбо) посіла І місце і в розділі classic (бойове самбо) – ІІ місце.
Викладач фізичного виховання - Лілія Павленко, категорія жінки, вага 52 кг, розділ - light (боротьба самбо) посіла ІІІ місце і в розділі classic (бойове самбо) – ІІІ місце.
Здобувач освіти Іван Колеснік, категорія 16-17 років, вага 65 кг, розділ - light (боротьба самбо) посів ІІ місце, а в розділі classic (бойове самбо) – ІІ місце.
Вітаємо з грандіозною перемогою у змаганнях світового рівня!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}