Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
20 bas

Спартакіада коледжу продовжується

11 лютого в спортивній залі Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету були проведені фінальні ігри першості коледжу з баскетболу за програмою спартакіади 2019-2020 навчального року.

Напруженим виявився поєдинок в боротьбі за перше місце між командами груп М21 та М33. Перемогла команда групи М33 (куратор Сташок М.С. фізорг Слободянюк Павло).

Друге місце в цих змаганнях посіли гравці групи М21 (куратор Павловський Д.В., фізорг Сватовський Максим.) За третє місце в боротьбу вступили збірні команди груп Е31 та М42. По завершенню матчу перемогу святкували баскетболісти групи Е31 (куратор Піддубна Н.В. фізорг Малка Олексій).

На сьогодні після семи видів спорту лідирує в спартакіаді група М33, на другому місці збірні групи М41, і замикають призову трійку спортсмени групи Е41.