Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Prava2019a

Студенти коледжу отримали посвідчення водія

Традиційно в коледжі відбувається щорічне складання іспиту для одержання робітничої професії водія транспортних засобів категорії «В» легкового автомобіля та категорії «С» вантажного автомобіля.

Підготовка студентів коледжу денного відділення механізації та електрифікації сільського господарства на одержання робітничої професії водія транспортних засобів категорії «В» і «С» безкоштовна.

Теоретичні заняття та навчання водінню для студентів денного відділення проводяться згідно навчального плану та розкладу.

Коледж має комп’ютерний клас та сучасні аудиторії з вивчення правил дорожнього руху та безпеки руху, вивчення будови автомобілів, лабораторію з технічного обслуговування та ремонту автомобілів, чотири вантажних автомобілі для підготовки водіїв транспортних засобів категорії «С», чотири легкових автомобіля для підготовки водіїв категорії «В».

Також має обладнаний майданчик для навчання керуванням транспортними засобами.

По закінченню навчання студенти отримують свідоцтва про закінчення навчання та направляються в територіальний сервісний центр міста Гайсин для здачі теоретичного та практичного іспиту та отримання водійського посвідчення відповідної категорії.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}