Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Kubok1

Спортивні новини

15 квітня 2019 року на стадіоні Ладижинського коледжу ВНАУ відбулися змагання на першість коледжу з легко-атлетичного кросу. Перемогла команда групи Е22 (куратор Світлана Нагачевська, фізорг Валерій Шубрат). На другому місці легкоатлети групи М23 (куратор Михайло Сташок, фізорг Павло Слободянюк, третє місце посіли кросмени групи Е31 (куратор Ігор Паламарчук, фізорг Даниїл Росляков).

Особисто вибороли місце: Валерій Шубрат ( Е22) – 1 місце, Павло Слободянко (М23) – 2 місце, Кирилюк Владислав (Е31) – 3 місце.

16 квітня в спортивній залі коледжу відбулися фінальні змагання з футзалу. Перемогла збірна групи Е22. На другому місці збірна бухгалтерського відділення, і третє місце посіли футболісти групи М33.

Після 11 видів спартакіади лідирує група М23 (куратор Михайло Сташок, фізорг Павло Слободянюк). Друге місце посідає група Е31 (куратор Ігор Паламарчук), третю сходинку зайняла група Е22 (куратор Світлана Нагачевська, фізорг Валерій Шубрат).

Керівник фіз.вих: М.О.Ковальчук