Телефон/факс:+38 (04343) 6-16-01
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
Zahp 1

Останній екзамен здано!

Захист дипломних проектів – це логічне завершення навчання у коледжі, яке є заключним етапом підготовки фахівця. Працюючи над ним, студенти реалізують отримані на попередніх етапах навчання наукові та практичні засоби професійної діяльності та освоюють технології проведення самостійного повномасштабного наукового дослідження.

Для проведення державної атестації студентів денного відділення з червня 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ зі слухання захисту дипломних проектів за спеціальністю 208 «Агроінженерія» було створено державну кваліфікаційну комісію, до складу якої ввійшли:

Голова комісії: Гунько Ірина Василівна – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доцент кафедри «Загальнотехнічних дисциплін та охорони праці» Вінницького національного аграрного університету.

Заступник голови: Цуркан Олег Васильович – директор коледжу.

Члени комісії:

Дідик Іван Олександрович – завідувач відділенням механізації с.г., викладач основ нарисної геометрії та інженерної графіки;

Слюсаренко Сергій Петрович – викладач ремонту сільськогосподарської техніки, технічного сервісу в АПК;

Матвійчук Микола Володимирович – викладач експлуатації машин та обладнання;

Павловський Валерій Іванович – викладач сільськогосподарських машин;

Вельганюк Олександр Сергійович – викладач тракторів і автомобілів;

Секретар комісії: Слюсаренко Сергій Петрович.

Для проведення державної атестації студентів денного відділення з червня 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ зі слухання захисту дипломних проектів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» було створено державну кваліфікаційну комісію, до складу якої ввійшли:

Голова комісії: Матвійчук Віктор Андрійович – проректор в.о. декана інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету.

Заступник голови: Капелюшна Інна Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи.

Члени комісії:

Пелешок Сергій Васильович – завідувач відділенням електрифікації і автоматизації с.г., викладач АТП і САК;

Кучерук Анатолій Петрович – викладач електропостачання с.г.;

Фуркало Григорій Дмитрович – викладач експлуатації та ремонту електрообладнання;

Стаднійчук Ірина Петрівна – викладач електротехнології.

Секретар комісії: Стаднійчук Ірина Петрівна.

Zah3

Для проведення державної атестації студентів денного відділення з червня 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ зі слухання захисту дипломних проектів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» було створено державну кваліфікаційну комісію, до складу якої ввійшли:

Голова комісії: Корпанюк Тетяна Миколаївна – доцент кафедри «Обліку і оподаткування в галузях економіки» Вінницького національного аграрного університету.

Заступник голови: Капелюшна Інна Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи, викладач фінансового обліку.

Члени комісії:

Гудзенко Наталія Миколаївна – доцент кафедри «Обліку і оподаткування в галузях економіки» Вінницького національного аграрного університету, викладач економічних дисциплін;

Гайдучик Галина Михайлівна – викладач економічних дисциплін;

Григоренко Олена Василівна – викладач економічного аналізу;

Обідник Наталія Василівна – обліку і звітності у бюджетних установах, податкової системи.

Секретар комісії: Григоренко Олена Василівна.

Zah4

Для проведення державної атестації студентів денного відділення з червня 2019 року в Ладижинському коледжі ВНАУ зі слухання захисту дипломних проектів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було створено державну кваліфікаційну комісію, до складу якої ввійшли:

Голова комісії: Ушкаленко Ірина Миколаївна – доцент кафедри «Моделювання інформаційних технологій в економіці» Вінницького національного аграрного університету.

Заступник голови: Мисько Олена Олександрівна – заступник директора з виховної роботи.

Члени комісії:

Лобуренко Олена Василівна – викладач інформаційної діяльності підприємства;

Баланчук Тетяна Олександрівна – викладач інформаційних систем і технологій на підприємстві;

Нечипоренко Анастасія Юріївна – викладач офісних систем і технологій на підприємстві;

Замкова Леся Сергіївна – викладач управління інформаційними ресурсами;

Гашинський Михайло Григорович – викладач охорони праці в галузі;

Секретар комісії: Баланчук Тетяна Олександрівна.

Zahp 2
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}