![W41](/storage/neww/w41.jpg)
«Людина - не товар»
На таку тему 26 вересня у Ладижинському фаховому коледжі Вінницького НАУ було проведено відкритий виховний захід для групи Б-31 куратором Світланою Качанюк.
На занятті підняли питання сучасного рабства (торгівля людьми). Важливо як ніколи говорити про це, адже такий феномен широко розповсюджений в Україні та світі.
На занятті обговорили причини та наслідки людської дискримінації й навчилися правильної безпечної поведінки під час пошуку роботи, особливо за кордоном.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}