Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Профорієнтація

Одним з основних напрямків діяльності ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» є профорієнтаційна робота, яка спонукає сучасну молодь та випускників до пошуку майбутньої професії, що буде найефективнішим засобом їх реалізації, як фахівців своєї справи, які проявляють соціально-економічну ініціативу, вчаться отримувати інтелектуальну та трудову незалежність.

Головною метою профорієнтаційної роботи є сприяння посиленню конкурентоспроможності спеціалістів, які навчаються в коледжі, на ринку праці, можливості поєднання умінь, навичок та здібностей на практиці, подальшому навчанню випускників коледжу у Вінницькому національному аграрному університеті. Крім того, важливими завданнями профорієнтації є інформування про особливості та переваги робітничих спеціальностей, які є важливим фактором для працевлаштування випускників коледжу.

Важливим кроком до вступу в коледж є підготовчі курси, які дають можливість абітурієнтам не тільки ознайомитись з потужною базою коледжу, а й якісно підготуватись до вступних іспитів. Перевагою вступу в коледж є можливість студентів отримати водійське посвідчення категорії «В» і «С», тракториста-машиніста категорії А1, А2, В1, В2, В3, Е1, Е2, D1, H.

Перспективним напрямком є і можливість навчатися за дуальною формою здобуття освіти, де навички та здібності студентів переплітаються з практичним досвідом на провідних підприємствах Вінниччини.

рофорієнтаційна робота в коледжі спрямована на те, щоб достукатись до кожного потенційного абітурієнта, допомогти йому обрати ту спціальність, яка буде актуальною для нього і в подальшому за якою він зможе працевлаштуватись та стати фахівцем високого рівня, прославляти не тільки імя коледжу, а й усієї України.

Спеціальності та перспективи

Підготовчі курси

День відкритих дверей 2024

pdf128Звіт з профорієнтаційної роботи