Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Кабінет психолога

Шановні студенти та батьки!

Дорослішання – це непростий період в житті будь-якої людини. Крім фізичних змін організму, відбуваються зміни і у морально-психологічному розвитку. Підлітковий та юнацький вік завжди сповнений протиріч. Студент стикається з раніше невідомими йому суперечностями у взаєминах між людьми, в яких він губиться, він виявляє у собі почуття і потяги, перед якими є беззахисним. У кожного з нас постійно виникають різні труднощі і ми можемо опинитися в непростій життєвій ситуації.

Психологічна служба коледжу діє згідно наказу Міністерства освіти і науки України №27 від 03 травня 1999 року «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України», керується в своїй роботі Положенням про психологічну службу.

Головна мета роботи соціально-писхологічної служби: виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку інноваційної особистості.

Dov
Скринька довіри – це місце, де ви можете розмістити запитання, які вас турбують, побажання та пропозиції. При цьому ви можете зробити це анонімно. Психологічна служба обов'язково відповість на поставлене запитання та врахує ваші побажання та пропозиції. Залиште повідомлення за електронною адресою ladvnau32@gmail.com

Основні завдання психологічної служби:

  • сприяти повноцінному й інтелектуальному розвитку студентів;
  • забезпечити індивідуальний підхід до кожного студента на основі його психолого-педагогічного вивчення;
  • допомагати студентам в життєвому самовизначенні, виборів шляхів самореалізації та професійному розвитку.
  • Напрями роботи соціально-психологічної служби:

  • консультативна допомога з питань навчання і виховання студентыв;
  • просвітницька робота з підвищення психологічної культури в навчальнму закладі та сім'ї;
  • превентивне виховання, метою якого є формування в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя, профілактика алкоголізму, СНІДу.