Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Наші випускники

nov new

Цуркан Олег Васильович

Директор ВСП "Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ", доктор технічних наук, доцент

Працює у коледжі з 2017 року.

Закінчив Ладижинський радгосп-технікум на відділенні механізації сільського господарства у 1995 році та Вінницький державний аграрний університеті за спеціальністю "Механізація сільського господарства" у 2001 році.

З 2001 року продовжив навчання в аспірантурі Вінницького державного аграрного університету за спеціальністю 05.20.01 - механізація сільського господарства. Достроково завершив роботу над кандидатською дисертацією на тему "Розробка та дослідження енергоощадного вібраційного змішувача для внесення преміксів в комбікорми"

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1188 Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 24 вересня 2020 року затверджено Рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями (технічні науки) на базі Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України Д 27.358.01 Цуркан Олег Васильович, 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».


Golov

Головашич Людмила Володимирівна

Депутат Вінницької обласної ради

Секретар постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

Голова Гайсинської районної державної адміністрації

Випускниця Радгоспу-технікуму 1994 р., відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства"


nov new

Комар Вячеслав Олександрович

Доктор технічних наук, доцент кафедри електричних станцій і систем Вінницького національного технічного університету.

Державні нагороди – лауреат премії Президента України для молодих вчених 2011 року (Указ президента України № 1111/2011)

Наукові інтереси – математичне моделювання нормальних режимів електроенергетичних систем та якості їх функціонування в умовах розбудови розосередженого генерування; розв’язання задач оптимального керування режимами електроенергетичних систем.

У 2004 році своєчасно захистив дисертаційну роботу на тему: "Критеріальне моделювання якості функціонування регулюючих пристроїв в задачах оптимального керування"

З 2010 року працює над докторською дисертацією на тему: "Оцінка якості функціонування динамічних систем методами і засобами критеріального моделювання " (тему затверджено на засіданні Ученої ради ВНТУ, протокол №3 від 25.11.2010 р.)

У 2014 році обраний головою Профспілкового комітету Вінницького національного технічного університету.


nov new

Савченко Лілія Анатоліївна

Кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортних технологій та засобів у АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Закінчила Ладижинський аграрний технікум у 1998 р. за спеціальністю Механізація сільського господарства та Львівський державний аграрний університет у 2001 р.

З 2002 року - аспірантка кафедри експлуатації та технічного сервісу Львівського державного аграрного університету. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію «Розробка системи стабілізації руху машинно-тракторного агрегату з боковою навіскою жниварки» за спеціальністю 05.05.11 - Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва. У 2014 р. - присвоєно вчене звання доцента кафедри транспортних технологій та засобів у АПК НУБіП України.

Автор та співавтор 75 наукових та навчально-методичних праць, серед них 4 монографії за останні 5 років.

Член Експертної Ради комітету автомобільного транспорту при Міністерстві інфраструктури України.


nov new

Стаднійчук Ірина Петрівна

Кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії.

Працює у коледжі з 1997 року, викладає дисципліни "Електротехнологія", "Загальна електротехніка з основами автоматики", "Електрообладнання та засоби автоматизації сільськогосподарської техніки".

Закінчила Вінницький національний технічний університет у 2004 р. за спеціальністю "Електричні системи та мережі", інженер-електрик;

факультет педагогіки Київського національного університету біоресурсів і природокористування у 2010 р. за спеціальністю "Професійне навчання".

У 2017 р. закінчила Житомирський державний університет за спеціальністю 13.00.04."Теорія і методика професійної освіти."


Mysko3

Мисько Анатолій Миколайович

фахівець з операційного трейдингу електроенергією, ПрАТ "Миронівський хлібопродукт".

Випускник відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства" у 1999 р.

Завідувач відділенням "Електрифікація та автоматизація сільського господарства" протягом 2008-2011 рр. у Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету.


nov new

Нарожна Мар'яна Олександрівна

Помічник-консультант народного депутата України Кучера Миколи Івановича

Випускниця 2007 року відділення "Механізація сільського господарства".


nov new

Деркач Віталій Вікторович

Начальник Тростянецького відділення поліції Бершадського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області, майор поліції.


nov new

Коломієць Олександр Станіславович

Директор комунального підприємства "Ладижинський комбінат комунальних підприємств",
депутат Ладижинської міської Ради

Випускник 2002 року відділення "Механізація сільського господарства".