Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5

Виховна робота. Куратору

Куратор групи

Куратори– педагоги, які постійно спілкуються з студентами, закріпленими за ними, різнобічно впливають на них і водночас працюють за предметною системою. Тобто, крім викладання певного предмету він дбає про об’єднання зусиль викладачів, які працюють в певній групі, координацію їхніх вимог для поліпшення результатів виховної та навчальної роботи з студентами групи.

У своїй діяльності куратор тісно пов’язаний з іншими працівниками навчального закладу: адміністрацією, викладачами, бібліотекарями, медичними працівниками та ін. Тому кураторами призначаються найдосвідченіші викладачі-вихователі. Діяльність куратора урізноманітнює, пожвавлює виховну роботу в групі, особливо в колективі старшокурсників, спрямовує їх на диференціацію та індивідуалізацію виховання, на ширший і глибший вияв здібностей та уподобань студентів.

ФУНКЦІЇ КУРАТОРА ГРУПИ

  • Забезпечувати оптимальні умови для всебічного гармонійного розвитку студентів, їх самореалізації.
  • У співдружності з батьками, викладачами, студентськими та молодіжними громадськими організаціями здійснювати всебічне виховання студентів у процесі навчально-виховної роботи в навчальному закладі та за його межами.
  • Систематично аналізувати індивідуальні анатомо-фізіологічні і соціально-психологічні особливості розвитку студентів групи; давати рекомендації іншим викладачам, батькам щодо необхідності враховувати індивідуальні та вікові особливості розвитку кожного вихованця.
  • Здійснювати організацію і виховання первинного студентського колективу, всебічно вивчати динаміку його розвитку, координувати діяльність викладачів, які працюють в групі.
  • Організовувати виховні та організаційні заходи для створення оптимальних умов, які сприяли б зміцненню та збереженню здоров’я студентів.
  • Здійснювати організаційно-виховну роботу з студентами, батьками та викладачами для формування у студентів старанності, дисциплінованості у процесі навчальної діяльності з урахуванням їх індивідуальних можливостей.
  • Організовувати позанавчальну виховну роботу з студентами, сприяти залученню їх до роботи позанавчальних молодіжних виховних заходів, молодіжних громадських організацій.
  • Здійснювати цілеспрямовану організаційно-педагогічну роботу з батьками, забезпечувати системність у формуванні їх психолого-педагогічної культури.
  • Домагатись єдності вимог до студентів з боку навчального закладу і сім’ї, підтримувати зв’язок з керівниками гуртків, клубів за інтересами, студій, спортивних секцій, молодіжними громадськими організаціями.
  • Вести відповідну документацію, подавати керівництву навчального закладу відомості про успішність, розвиток і вихованість студентів.

Закон України Про основи національного спротиву

pdf128Про дотримання правил безпеки громадян на залізничному транспорті

Закон України Про основи національного спротиву

pdf128Школа молодих та свідомих лідерів

Інформаційне відео про День Перемоги

Як захиститися від коронавірусу (відео)

Коронавірус. Якщо Ви відчуваєте, що захворіли (відео)

pdf128Сценарій виховного заходу на тему "Прагнемо миру"

pdf128Методичні рекомендації. Пластиковий посуд.

pdf128Пожежна безпека.Правила поведінки під час пожеж

pdf128Для кураторів першокурсників

pdf128Про дії під час воєнного стану

pdf128Безпека життєдіяльності студентів під час зимових канікул

pdf128Переведення у режим функціонування в умовах особливого періоду

pdf128Можливість різкого похолодання

pdf128Пам’ятка «Безпечні зимові канікули»

pdf128Інформаційно-методичні матеріали "День гідності та свободи"