![W36](/storage/neww/w36.jpg)
БЕЗПЕКА ПЕРЕДУСІМ!
19 вересня 2023 року в стінах бібліотеки Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ була проведена виховна година на тему: «Дії за сигналом оповіщення «Увага повітряна тривога!», небезпека при можливій аварії викиду аміаку і хлору, йодопрофілактика» для студентів групи Б-11 спеціальності «Облік і оподаткування», куратор Тетяна Тихонова.
На зустріч із студентством був запрошений Василь Вітюк – завідувач Ладижинським навчально-консультаційним пунктом Вінницького НМЦ з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, де ознайомив студентів з типами надзвичайних ситуацій, діями при надзвичайній ситуації, правила поведінки під час евакуації.
На завершення студенти подякували лектору за цікаву змістовну інформацію, яка в майбутньому може зберегти життя.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}