![W85](/storage/neww/w85.jpg)
День студента!
Студентська молодь Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ!
Щиро вітаємо Вас з Днем студента! Бажаємо, щоб роки навчання запам'яталися, як найбезтурботніші і щасливі дні Вашого життя! Успішних буднів, легкого і приємного навчання, лояльних викладачів, дружніх одногрупників! Міцного здоров'я, вдалих студентських днів! Нехай Ваше життя завжди буде веселим, мирним та багатим на посмішки!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}