![W67](/storage/neww/w67.jpg)
День української писемності та мови
Щороку, у День української писемності та мови наш навчальний заклад долучається до написання Радіодиктанту всеукраїнської єдності.
Цього року свято вперше проведено у нову дату святкування - 27 жовтня.
Сьогодні, об 11:00 годині, радіодиктант "Дороги України" (автор - поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко) звучав на весь світ голосом актора Олексія Гнатковського. Адміністрація, педагогічний колектив, працівники бібліотеки та студентська молодь Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету взяли активну участь у флешмобі, бо Всеукраїнський диктант – це могутня зброя українців під час війни.
Мова – це код нації, яку не зможе подолати жодний ворог.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}