![W11](/storage/neww/w11.jpg)
Засідання педагогічної ради
З початком навчального процесу у Ладижинському фаховому коледжі Вінницького національного агарного університету пройшло засідання педагогічної ради коледжу. Засідання розпочалося з вшанування хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації. Директор коледжу Олег Цуркан привітав присутніх з початком нового навчального року і зауважив, що за підтримки керівництва Вінницького національного аграрного університету коледж готовий до нового навчального року. Олег Васильович побажав педагогічному колективу наснаги, плідної праці і нових здобутків. Вже традиційно не залишили без уваги і ювілярів, яких нагородили грамотами.
Колективу було представлено працівників, які доєднались до педагогічного складу коледжу.
Згідно порядку денного виступив Дмитро Присяжнюк, заступник директора з навчальної роботи з планом засідань педагогічної ради Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету на 2023-2024 н.р. та аналізом результатів проведення директорських контрольних робіт у 2022-2023 н.р. Аналіз відвідування занять студентів денної форми навчання за ІІ семестр 2022-2023 н.р. та основні завдання виховної роботи у 2023-2024 н.р. представила Олена Мисько, заступник директора з виховної роботи. Також на затвердження педагогічною радою було висунуто заступником директора з навчальної роботи навчальні плани підготовки здобувачів вищої та фахової передвищої освіти денної і заочної форми навчання.
Бажаємо педагогічним працівникам терпіння та успіхів у новому навчальному році!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}