![W45](/storage/neww/w45.jpg)
З Днем народження, університетська родино!
Дорога університетська родино!
Вітаємо з великим і значущим днем - 41 річницею з Дня заснування університету!
Цей день свідчить про величну історію університету і його важливу роль у розвитку сільського господарства, освіти та науки. Вагомі досягнення в аграрних науках є прикладом відданості, працьовитості і таланту у вирішенні сучасних викликів, пов'язаних з аграрним сектором. Університетська родина - це колектив лідерів, який вміє йти попереду, вести за собою і допомагати у всіх починаннях.
Бажаємо процвітання, постійного росту і нових досягнень у важливій справі - розвитку аграрного сектору. Успіху у всіх справах, миру, міцного здоров’я, бадьорості духу та невичерпної життєвої енергії, однодумців у роботі та вірних друзів поряд.
Нехай почесна місія, спрямована на навчання та виховання молодого покоління лідерів і дослідників, тільки зміцнювала свої позиції і приносила ще більше плідних результатів у майбутньому.
З Днем народження, університетська родино!
З повагою, колектив Ладижинського
фахового коледжу Вінницького НАУ
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}