![W34](/storage/neww/w34.jpg)
Практичне навчання на підприємстві KNESS Energy
15.09.2023 року студенти Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ груп Е-21 і Е-22 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», провели виїзну практичну роботу на тему: «Види джерел живлення, технічні характеристики і параметри при різних режимах роботи».
Спікерами стали співробітники Вінницького підприємства KNESS Energy, Аня Козар та Ігор Прокопенко. Історія створення підприємства і його сьогодення із уст молодих, креативних спеціалістів стала цікавою родзинкою заняття. Ознайомилися з пультом керування СС. Також студентам була представлена робота джерел електричної енергії різних регіонів України, їх схеми, параметри, прогнози та дійсні цифри поточного часу.
Підприємства KNESS Energy є ліцензований постачальник електроенергії промисловим споживачам України, що працює на території усіх операторів систем розподілу, організатор балансуючих груп та мікромереж, оператор комплексу battery energy storage.
Студенти і викладачі коледжу виносять щиру подяку за організацію навчання адміністрації коледжу, @Фонд «МХП-Громаді» та філії Логістика МХП.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}