У Ладижинському фаховому коледжі ВНАУ обрали нового голову студентського парламенту!
За результатами таємного голосування з великим відривом майже у два рази перемогу здобув студент 2 курсу, спеціальності «Агроінженерія» Максим Горбатюк. Студентство коледжу надало перевагу чіткій та лаконічній передвиборчій програмі Максима. А головне, що в нього є бажання поліпшити життя та процес навчання студентів і зробити його насиченішим, яскравішим та спортивним.
Вітаємо Максима з перемогою на виборах голови студентського парламенту! Це вагомий здобуток та важливий крок у його студентській кар'єрі. Новообраний голова студентського парламенту має велику відповідальність і можливість внести позитивні зміни у життя студентської громади.
Максим має можливість об'єднати студентів, почути їхні потреби та ідеї, а також сприяти вирішенню питань, що стосуються навчання, студентського дозвілля. Його лідерські якості та здатність працювати в команді допоможуть створити позитивну та продуктивну атмосферу серед студентів.
Бажаємо Максиму успіхів у його новій ролі та впевнено йти вперед, сприяючи зростанню студентського парламенту та добробуту всієї студентської спільнот
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}