![W51](/storage/neww/w51.jpg)
І етап олімпіади з математики
2 жовтня 2023 року у Ладижинському фаховому коледжі Вінницького НАУ проведено І етап олімпіади з математики. Участь в олімпіаді взяли здобувачі освіти 1-го року навчання.
Завдання, що розв’язували здобувачі освіти містили завдання підвищеної складності на відтворення набутих знань, а також на прояв логічного, критичного та нестандартного мислення.
Такі заходи дозволяють виявити студентів, що мають особливі здібності до предмету. Кожен з учасників мав можливість проявити себе, проте найкращі результати показали наступні студенти:
І місце – Паламарчук Артем (АІ-13)
ІІ місце - Підчорний Назар (АІ-12)
ІІІ місце – Ковальчук Станіслав (А-11)
Вітаємо переможців І етапу олімпіади з математики та бажаємо успіхів!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}