Приймальна комісія: +38 (097) 668-3-668
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 5
17 gr

Кубок Вінницької області з боротьби самбо

17 грудня 2022 року в м. Вінниця проводився Кубок Вінницької області з боротьби самбо серед дорослих (спортивний та бойовий розділ), де взяли участь викладачі та студенти Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

За підсумками змагань керівник фізичного виховання Людмила Шурубей в категорії 72 кг стала чемпіонкою Вінницької області, викладач фізичного виховання Лілія Павленко в категорії 50 кг зайняла ІІ місце, студентка групи А-31 Олександра Лисиця в категорії 54 кг – ІІІ місце, студентка групи ПТБД-21 Єлизавета Поліпчатіна в категорії 54 кг – ІІ місце та студент групи АІ-23 Сергій Кобрин в категорії 88 кг (бойовий розділ) – ІІ місце.

Від усієї душі вітаю Вас з призовими місцями! Ви гідно виступили показали свої можливості, здібності, таланти і вміння. Бажаю завжди залишатися переможцями і ніколи в собі не сумніватися, постійно прагнути до перемог і отримувати високі нагороди.