![W22](/storage/neww/w22.jpg)
Cвятковий концерт «Разом до Перемоги!»
24 серпня 2023 року на Площі Фонтанів відбувся святковий концерт «Разом до Перемоги!», приурочений 32-ій річниці Незалежності України та Дню м. Ладижин.
До участі у заході приєдналися студенти Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ.
Ольга Олійник - із піснею «Солодкі сльози», та вокальний ансамбль «Сузір’я» у складі: Аліни Мельник, Ольги Олійник та Христини Волкової, на чолі з художнім керівником колективу Андрієм Стецюком - виконали пісню «Ми з України».
Тримаємо культурний фронт разом!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}