![Ck 19gum](/storage/ck_19gum.jpg)
Вітання з професійним святом від циклової комісії гуманітарних дисциплін
Шановні викладачі Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету!
Циклова комісія гуманітарних дисциплін вітає Вас з професійним святом - Днем працівників освіти! За покликом серця ми з вами обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стезю - педагогічну. Викладач - це не просто наша робота, це стиль життя.
Ми з вами соратники в боротьбі за розум студентів, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Від щирого серця бажаю стояти до кінця в цій боротьбі, не втрачати терпіння і кожен день з новими силами навчати та надихати молоде покоління.
Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені наших студентів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.
За розум осяйний,
За мудрість й доброту від Бога,
Прославимо в віках –
Звеличимо в піснях –
Високу працю педагога.
ЦК гуманітарних дисциплін
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}