![Sport1](/storage/sport1.jpg)
День фізичної культури та спорту в коледжі
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту наказом директора Ладижинського коледжу Вінницького НАУ оголошено подяку студентам, членам збірних команд нашого навчального закладу з різних видів спорту, які гідно захищали честь коледжу і міста на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Також оголошено подяку викладачам фізичного виховання, які готували команди для участі в обласній спартакіаді серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації де в результаті Ладижинський коледж ВНАУ посів ІІ місце.
Традиційно в цей день у багатьох містах країни проходить величезна кількість спортивних змагань.
6 вересня 2018 року в спортивній залі коледжу була проведена зустріч з футзалу між збірними командами відділення «Механізація с.г.» та відділення «Електрифікації с.г.». В запеклій боротьбі перемогу здобули електрики з рахунком 6:3.
7 вересня 2018 року до заходу долучились студентський парламент і студентський профком коледжу. Студенти провели час з користю, адже спорт – це запорука здоров’я кожного з нас.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}