Майстер-клас для слухачів курсів
9 лютого 2019 року для слухачів підготовчих курсів було проведено цікаві заходи: СПОРТИВНИЙ ДРІФТІНГ та ЕКСКУРСІЯ МУЗЕЄМ КОЛЕДЖУ.
Спортивний дріфтинг автомобілів на радіокеруванні провели студенти коледжу: група М-32 Чудай Олександр група М-32, Гончарук Михайло , група М-21 Маляр Богдан та Тронець Микола.
Перед початком спортивного дріфтінгу був проведений конкурс на знання дорожніх знаків.
Майстер-клас з дріфтингу продемонстрував студент Олександр Чудай – присутні були в захваті. Кожен з присутніх міг спробувати себе в якості пілота автомобіля на радіокеруванні під час виконання вправи ЗМІЙКА.
Всі учасники змагань отримали призи.
Після вступу до коледжу бажаючі зможуть відвідувати заняття у гуртку. Наприкінці для слухачів курсів було організовано відвідування музею коледжу. Особливу зацікавленість слухачів викликали макети території коледжу і учбово-дослідницького господарства, які виготовили студенти коледжу.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}