![ECO](/storage/ECO.jpg)
"EcoDaysTree2018"
Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ прийняли естафету від Чернятинського коледжу ВНАУ челендж "EcoDaysTree2018", який започаткувала Студентська Рада Вінниччини.
А хто має бажання долучитися, правила прості: 1. Зарядитись гарним настроєм 2. Придбати саджанець 3. Прийняти естафету та посадити саджанець, оформити відео 4. Передати естафету іншому навчальному закладу
"EcoDaysTree2018"
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}