![Eks2](/storage/eks2.jpg)
Екскурсія на ПрАТ "Зернопродукт МХП"
В рамках тижня циклової комісії загально-професійних дисциплін було проведено екскурсію студентам відділення механізації сільського господарства на виробництво Оляницької філії ПрАТ "Зернопродукт МХП", безпосередньо на поле, де проводилась посівна кампанія з посіву сої.
Головний спеціаліст господарства Цимбалюк Сергій Павлович розповів, що цьогоріч посівна стартувала пізніше запропонованих термінів у зв'язку з пізнім початком весни.
Через погоду посівну кампанію довелося провести у стислі терміни. Вдалося оперативно законтрактувати ґрунтообробну техніку і сівалки, тому завершити посів сої розраховують без відставання від плану. Також Сергій Павлович розповів багато цікавого про особливості передпосівного обробітку ґрунту та посів.
Студенти уважно слухали змістовну розповідь і задавали суттєві запитання.
Майбутні спеціалісти сільськогосподарського виробництва були задоволені побаченим і почутим.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}