![Tulchin%201](/storage/tulchin%201.jpg)
Екскурсія до краєзнавчого музею та пам’ятки архітектури палацу Потоцьких у м. Тульчин
6 листопада 2018 року студенти Ладижинського коледжу ВНАУ груп І-21 та Б-21 відвідали мальовниче містечко Тульчин.
Була проведена екскурсія до краєзнавчого музею – найдавнішого музею Вінницької області, який був заснований 1927 році, та музею Леонтовича.
Тульчин – старовинне і відоме місто. Його історія пов’язана з діяльністю декабристів, О.Суворова, який проживав тут на протязі року. Також неможливо не згадати всесвітньо відомого композитора М. Леонтовича. Окрасою міста є садиба графів Потоцьких. Палац Потоцьких – витвір відмінної та вишуканої архітектури, один із кращих зразків української архітектури а стилі класицизму. Він вражає своєю красою та грандіозністю. Не дарма його називають Подільським Версалем. Це окраса і візитна картка міста Тульчина. Краєзнавчий музей містить велику кількість експонатів, які представляють історію від первісної доби до сучасності.
Студентів зацікавили стенди козацької доби і також предмети побуту жителів Тульчина XVIII – XIX ст.
Відділ стародавньої історії охоплює період історії Тульчинського краю, починаючи з найдавніших часів до початку XX століття. В експозиціях представлені матеріали археології , оригінальні експонати періоду Київської Русі, матеріали козацького руху в історії краю.
Студенти отримали величезну кількість позитивних вражень. Поїздка до визначних місць міста Тульчина дала можливість зануритися в історичну атмосферу, немов подихати подіями минулих століть. Такі екскурсії дають можливість пробудити в молоді інтерес до власної історії.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}