![Foot1](/storage/foot1.jpg)
Дружня нічия
22 травня 2018 року у спортивному залі Ладижинського коледжу Вінницького НАУ відбувся товариський матч з міні-футболу між студентами та викладачами коледжу.
У підсумку гри була зафіксована дружня нічия – 4:4.
Вітаємо учасників та висловлюємо величезну подяку студентам та викладачам, які взяли участь в організації турніру, а також тим, хто прийшов підтримати наших хлопців.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}