![111 n](/storage/nnnn/16_n.jpg)
Майбутнє поповнення студентської родини Ладижинського коледжу ВНАУ
27 червня 2018 року завершився другий цикл занять з української мови та математики для абітурієнтів.
Протягом червня абітурієнти відвідали по 12 занять кожної дисципліни, де мали можливість систематизувати свої шкільні знання і вміння під керівництвом досвідчених викладачів Кушнір Наталії Андріївни (українська мова) та Замкової Лесі Сергіївни (викладач управління інформаційними ресурсами).
Варто відмітити, що абітурієнти успішно склали пробне тестування з математики та написали пробний диктант з української мови за зразками завдань минулорічних вступних випробувань.
По завершенню занять директор Ладижинського коледжу ВНАУ Цуркан Олег Васильович поспілкувався зі слухачами курсів, коротко розповів про переваги статуту студента у кожній спеціальності, про новини, досягнення студентів та перспективи розвитку коледжу.
Олег Васильович побажав абітурієнтам гарних результатів вступних випробувань і вручив сертифікати.
Будемо раді бачити всіх слухачів у складі студентської родини Ладижинського коледжу ВНАУ!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}