![Visit18%20%281%29](/storage/visit18%20%281%29.jpg)
Робочий візит представників Gärtnerei Hartmann
Gärtnerei Hartmann – це компанія, яка розташована в Німеччині та пропонує індивідуальні рішення для садівництва та технологій створення затишку і комфорту.
14 серпня у стіни Ладижинського коледжу Вінницького НАУ завітали з робочим візитом Вільгельм Хартмен директор компанії «Gärtnerei Hartmann» та Олександр Ісаак головний менеджер «Gärtnerei Hartmann». Гостинно зустрічали їх заступник директора з навчальної роботи Капелюшна Інна Миколаївна та викладач іноземної мови Ковальчук Наталя Дмитрівна.
«У галузі садівництва та озеленення ми прагнемо бути партнерами для наших клієнтів, ділових партнерів, постачальників та співробітників»- наголосив директор «Gärtnerei Hartmann» Вільгельм Хартмен.
У межах візиту була обговорена можливість студентів коледжу проходити практичне навчання у компанії «Gärtnerei Hartmann».
Тому надіємось в майбутньому на співпрацю та партнерські стосунки.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}