День пам'яті жертв Голодомору!
Щорічно, в листопаді, Україна вшановує пам'ять загиблих під час голодомору 1932 – 1933років. Це страшна і жорстока сторінка в історії нашої країни. Штучно створені обставини, через які, на родючих землях гинули мільйони невинних людей.
Українці пам’ятають…
Запалюють свічку і тихо моляться за душі померлих у ті роки. 20 листопада в Ладижинському коледжі було проведено виховний захід по вшануванню пам’яті померлих від голоду в 1932 – 1933рр.
Прозвучала розповідь про ті трагічні події, пощеміла хвилина мовчання, щоб вкотре нагадати, що подібне не повинне повторитись, що людське життя найбільша цінність.
Виховна година була проведена викладачами суспільних дисциплін сумісно з учасниками історико-краєзнавчого гуртка.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}