![Paska2](/storage/paska.jpg)
Готуємось до свята !
Великдень святкують люди всього світу. Це свято вважається головним днем у році для всіх православних християн.
Прийнято цей день наповнювати добрими справами та подіями.
У кожного з нас свято Великдень асоціюється з хресним ходом зі свічками, радісним співом і взаємними привітаннями: «Христос воскрес !» - «Воістину воскрес!».
В Ладижинському коледжі Вінницького НАУ шанують світле Воскресіння. Саме тому практичний психолог коледжу Ряба Тамара Миколаївна та викладач коледжу Прокопенко Наталя Анатоліївна 4 квітня провели майстер клас з декупажу яєць для студентів коледжу.
Родзинкою майстер класу стало розфарбовування медового печива кольоровою глазуррю.
Готуємось до свята разом!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}