![Jondir](/storage/jondir.jpg)
Співпраця з дилером John Deere!
Наступним етапом відносин з компанією ТОВ «РДО Україна» стало підписання перспективного договору про взаємовигідну співпрацю. Директор Ладижинського коледжу Вінницького НАУ Цуркан Олег Васильович зауважив, що компанія ТОВ «РДО Україна» - офіційний дилер сільськогосподарської техніки John Deere! Заснована в 2012 році вже на сьогодні представляє сучасну нову техніку і здатна забезпечити якісне своєчасне гарантійне та після гарантійне обслуговування с.г. техніки. Тому підписання договору дасть можливість нашим студентам підвищити свій професійний рівень та зайняти гідне місце на ринку праці.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}