![Klumba22](/storage/news/klumba22.jpg)
Доглянута територія – ознака доброго господаря
З того, як виглядає ззовні будівля, наскільки доглянута прилегла територія, складається перше враження у відвідувачів про добробут господарів.
Приємно, що міська рада та виконавчий комітет нагородили дипломом Відокремлений структурний підрозділ "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" в особі представника Ліщинської Вікторії Вікторівни за зайняте перше місце в номінації «Краща прилегла територія до підприємства, установи» місцевого конкурсу по благоустрою населених пунктів на території Ладижинської міської ради, присвяченого святкуванню Дня міста і Дня Незалежності України.
Журі конкурсу оцінили саме територію гуртожитку №3, де завідувачем господарством є Вікторія Вікторівна, яка багато часу приділяє благоустрою прилеглих клумб, газонів, доріжок. Дружня команда працівників гуртожитку з ентузіазмом, гарним настроєм та завзятістю долучається до роботи . Доглянута прилегла територія – це щоденні зусилля кожного із них.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}