Коледж має таланти!
Справжній зорепад талантів відбувся 21 жовтня у ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету»!
Студенти коледжу славляться своїми талантами, адже художні колективи навчального закладу відомі не тільки у м. Ладижин, але й за його межами, про це свідчать схвальні відгуки і неодноразові нагороди і призові місця за участь у різноманітних фестивалях. Учасників колективів неодноразово запрошували на сцени міста, району і області.
З метою розвитку талантів студентів першого курсу було запрошено на щорічний конкурс «Коледж має таланти», де вони уміло продемонстрували свої уміння у співах, танцях, грі на музичних інструментах, кулінарії, декоративно-прикладному мистецтві та ін.
Обирали найкращих вельмишановні члени журі, до якого увійшли представники адміністрації.
У актовому залі коледжу панувала доброзичлива та творча атмосфера. Не зважаючи на карантинні обмеження і обмежену кількість глядачів, конкурсанти підтримували один одного гучними оплесками і словами підтримки.
Для оголошення підсумків конкурсу на сцену піднявся голова журі, директор коледжу Олег Цуркан, який привітав учасників із дебютом і побажав талановитим першокурсникам натхнення і успіхів у розвитку своїх талантів, після чого нагородив переможців грамотами і солодкими призами, інші учасники отримали подяки за участь у конкурсі.
Переможцем стала група Б-11, друге місце посіла група І-11, третє місце зайняла група М-13.
Приємно, що лави талановитих студентів ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» поповнюються і впевнено крокують до висот!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}