![Koni](/storage/koni.jpg)
Екскурсія як метод інтерактивного навчання студентів
09 та 10 жовтня 2018 року студенти першого курсу Ладижинського коледжу ВНАУ в рамках вивчення дисципліни «Вступ до фаху» відвідали Конеферму підрозділу «Зелений патруль». Студенти першого курсу відділення «Електрифікації і автоматизації с.г.» мали можливість ознайомитись з структурою ведення господарства, проблемами розведення коней та перспективою розвитку даної галузі.
![Koni1](/storage/koni1.jpg)
Студенти із задоволенням слухали керівника господарства, задавали багато питань з розведення та утримання коней. Цікавим досвідом для багатьох стало катання верхи, адже більшість студентів вперше «познайомились» з конями.
![Koni2](/storage/koni2.jpg)
Не з пустими руками екскурсанти прийшли на конеферму, принесли із собою смаколики для тварин. Дехто із острахом підходив до коней, щоб їх пригостити, але до кінця всі студенти жваво годували їх.
Студенти подякували за цікаву екскурсію. Всі бажаючі можуть відвідувати ферму та займатися конним спортом.
Викладач Н.А.Прокопенко
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}