![Krishh2](/storage/krishh2.jpg)
Пластик – не сміття, а допомога
Студенти та працівники Ладижинського коледжу ВНАУ долучаються до волонтерської діяльності, тому із задоволенням взяли участь у зборі кришечок для воїнів АТО.
Багато людей мають недостовірну інформацію, бо вважають, що протези виготовляються саме з цих кришечок і саме цього пластику, але насправді переробник переводить гроші на компанію, яка протезує. Самі суглоби протезу потребують гнучких запчастин, і для них потрібен пластик, схожий на той, з якого виготовляють пляшки. Цей пластик переробляють і гранулюють. Протез коштує близько 6 тисяч євро, кілограм кришечок - приблизно 10 грн, отож, на один протез потрібно 15 тонн кришечок.
Здаючи кришечки, люди роблять суттєвий внесок в екологію та допомагають постраждалим в АТО, не виймаючи гроші з кишені. Нагадуємо, що збір не завершується, контейнер для збору знаходиться у корпусі №1, кожен бажаючий може долучитися до акції.
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}