![Kur2](/storage/kur2.jpg)
Перший крок до студентської родини коледжу
З 10 лютого по 19 травня абітурієнти, які бажають навчатися у Ладижинському коледжі Вінницького НАУ мали можливість пройти підготовчі курси з предметів, які виносяться на вступні екзамени. По закінченню курсів відбулася зустріч наших майбутніх студентів із директором коледжу Цурканом Олегом Васильовичем, де вони урочисто отримали з рук директора сертифікати про проходження підготовчих курсів з предметів «Українська мова» та «Математика».
Вітаємо абітурієнтів із завершенням підготовчого навчання! Це не тільки перший крок до успішно зданих вступних іспитів, це і можливість відчути себе частиною студентської родини коледжу ще до вступу.
Завжди раді знайомству із позитивною та цікавою молоддю. Сподіваємося, що саме ви станете одними із найбільш активних студентів нашого коледжу. Бажаємо вам ентузіазму і успішного проходження вступних випробувань!
{{ 'Comments (%count%)' | trans {count:count} }}
{{ 'Comments are closed.' | trans }}